KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14409417
nr 1440 9417
Ursula Ekberg
(1935-2015), Sverige
Oljemålning, "Vesselspår". Signerad, daterad 2000. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 18x24 cm
Ursula Ekberg, svensk bildkonstnär född 1935, död 2015.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 december 2021
kl 19:26:41
20/12 11:30:46